Specjalnie na Wasze życzenie przedstawiam Wam dziś 3 piękne projekty mieszkań. Pamiętajcie proszę, że to co dla mnie piękne nie zawsze równie piękne może być dla Was. To bardzo subiektywne odczucie, zatem przefiltrujcie je przez swoje własne poczucie estetyki.

 

Chciałam się podzielić z Wami tymi moimi „zachwytami” z dwóch powodów. Po pierwsze obserwuję, że większość z nas (ja osobiście również) idzie z nurtem tego co jest właśnie na topie, a bezapelacyjnie jest to styl skandynawski.  Po drugie, czasami z niedowierzaniem  obserwuję, jak „zgapiamy” rozwiązania do naszych mieszkań od innych nieprofesjonalistów, powielając często mało estetyczne zestawienia i pomysły.

 

Dlatego wszystkie trzy projekty, które tutaj przedstawiam nie są w stylu skandynawskim, oraz są zaprojektowane przez świetnych projektantów, którzy wiedzą co robią i wychodzi im to świetnie. Nic tylko przeanalizować szczegółowo każde zdjęcie, zainspirować się i  zapisać wnioski/rozwiązania/pomysły które wykorzystacie w swoich własnych mieszkaniach. Powodzenia 🙂

 

Na pierwszy rzut idzie przepiękne mieszkanie w kamienicy w Zielonej Górze. Autorami projektu jest pracownia SAS Wnętrza i Kuchnie. Aż trudno uwierzyć, ale mieszkanie ma zaledwie 36 m2, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki i korytarza. Dzięki zburzeniu wszystkich ścian działowych i zaplanowaniu zupełnie nowego układu funkcjonalnego mieszkanie wydaje się być o wiele większe. Co tu dużo mówić, jest pięknie. Z resztą sami zobaczcie. Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony internetowej pracowni  SAS Wnętrza i Kuchnie.

 

 

urządzamy mieszkanie galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na drugi ogień idzie mieszkanie zaprojektowane przez Kasię Gal. Dość odważna decyzja z czarną kuchnią, ale bardzo udana. W ogóle zwróćcie uwagę na kolorystykę całego projektu, na piękne zestawienia kolorów i faktur. Całość ma to coś w sobie, że trudno zapomnieć o tym projekcie. Przynajmniej ja nie potrafię, od kiedy widziałam go  po raz pierwszy kilka miesięcy temu.

 

 

urządzamy mieszkanie galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec lekko, subtelnie, klasycznie i elegancko ale nie sztywno. Piękny projekt od Nicole Davis. Najbardziej zauroczył mnie obraz krowy oraz piękna galeria zdjęć rodzinnych…cudo 🙂 Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Nicole Davis. 

 

 

 

urządzamy mieszkanie galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napiszcie mi proszę w komentarzu, czy chcielibyście  częściej oglądać takie właśnie wpisy 🙂

Cudownego dnia dla Was, Alicja

 

 

 

 

 

Close