Targi wnętrzarskie to idealna okazja by w jednym miejscu spotkać się z firmami z branży wnętrzarskiej, zapoznać się z nowościami na rynku, uczestniczyć  w spotkaniach  prowadzonych przez cenionych architektów oraz architektów wnętrz  i wreszcie po prostu cieszyć się widokiem estetycznych rzeczy.

 

W miniony weekend odbyły się targi wnętrzarskie Warsaw Home Expo, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.  Niestety dla mnie był to tylko jeden dzień, ale za to owocny i intensywny. Oprócz, rzecz jasna, szerokiej oferty wystawienniczej na wydarzeniu można było również skorzystać z darmowych konsultacji z architektami wnętrz oraz uczestniczyć w warsztatach i spotkaniach z cenionymi architektami (między innymi Robert Konieczny, Robert Majkut, Dominika Rostocka, Karim Rashid ,Neri&Hu, Paul Heijnen, Antoine Genin czy Pierre Frey).

 

Świetny wykład Roberta Koniecznego, który opowiadał o  procesie powstawania nagrodzonych w Europie i na świecie projektów domów (Dom Atrialny, Dom Bezpieczny, Dom Ukryty, Dom Bezpieczny).

 

Targi były połączone z innym trwającym równolegle wydarzeniem Archiday.

 

Dziś podzielę się z Tobą najciekawszymi rzeczami z minionych targów wnętrzarskich. Uczta dla oka gwarantowana 🙂 Zapraszam

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

 

targi wnętrzarskie

 

Mosiądz wraca do łask. Te górne fronty kuchenne, które tutaj widzisz są wykonane właśnie z mosiądzu.

 

targi wnętrzarskie

 

Nie wiem czy wiesz, ja do tej pory nie wiedziałam, ale spiek kwarcowy możesz mieć nie tylko na blacie, ale także na frontach szafek. Na zdjęciu powyżej piękny wzór w jodełkę.  Spieki kwarcowe mają tą zaletę, że są bardzo wytrzymałe na zarysowania, odporne na plamy i wilgoć. Idealnie nadają się na fronty, ale przede wszystkim na blaty kuchenne.

 

targi wnętrzarskie

 

targi wnętrzarskie

 

targi wnętrzarskie

 

 

 

Mam nadzieję, że któreś z tych zdjęć zainspirowało Cię do urządzania swojego własnego mieszkania. Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu. 🙂

 

Alicja

 

 

Close