Nie jest łatwo wrócić po długiej przerwie milczenia! Nieobecność była spowodowana tym, że jestem ciągle w „remontach” naszego mieszkania i myślałam, że nigdy tego nie powiem, ale mam już serdecznie dość…..do tej pory to była ekscytacja …już teraz rozumiem wszystkich, którzy na samo słowo remont mają drgawki…bo co tu dużo pisać, remont z małym dzieckiem na pokładzie to zupełnie inny remont.⁠


Zaczęliśmy od pokoju córki, potem była kuchnia, przed nami mała zmiana w łazience i kilka kwestii dekoracyjnych.⁠


Właśnie, jeśli chodzi o kwestie dekoracyjne to postanowiłam w niewielkim stopni zmienić dekoracje naszego salonu.Długo zastanawiałam się co mogłoby diametralnie zmienić jego charakter i okazało się, że to jest jedna prosta rzecz. Obraz nad sofą.


Zamawiając go w PHOTOWALL nie byłam do końca przekonana do tego wzoru ale na żywo wygląda obłędnie….Duży rozmiar, ładny wydruk i te delikatne przygaszone kolory.

Z tego samego miejsca mamy również tapetę w pokoju córki – ale to Wam pokaże jak tylko wszystko skończymy – oczywiście opublikuję artykuł na blogu na ten temat.


W ogóle jeśli jeszcze nie znacie PHOTOWALL to koniecznie zajrzyjcie do nich. Ja dowiedziałam się o nich kilka miesięcy temu gdy szukałam wyjątkowej tapety do pokoju córki i przepadłam. 

W swojej ofercie Photowall ma 

  • piękne, niespotykane tapety, które możecie dopasowywać do wymiarów swojej ściany – każda tapeta jest robiona pod Wasz wymiar, więc macie pewność, że wzór będzie idealnie dopasowany pod wymiar ściany
  • obrazy na płótnie (w różnych rozmiarach, które dopasujecie do własnych potrzeb), oraz w przeróżnym motywie (kwiaty, przyroda, abstrakcja,vintage)
  • plakaty. 

Co ciekawe jeden wzór może być wykonany w róznych opcjach – czyli jeden wzór może być tapetą, obrazem na płótnie oraz plakatem.
Byłam też zaskoczona pozytywnie szybkością przesyłki (1 dzień). Osobiście przetestowałam i polecam.⁠

KOD RABATOWY składając zamówienie do 26.02.2021 na hasło jakurzadzicwnetrze2021 macie 25% zniżki

Jak prawidłowo zawiesić obrazy w salonie?


Chciałam jeszcze podkreślić jeden ważny punkt związany z doborem obrazów, plakatów czy zdjęć do Twojego salonu. 

Zawieszając obrazy i tworząc galerię zdjęć dobrze jest kierować się pewnymi zasadami, które zagwarantują nam poprawną  kompozycję.

Grafiki, które teraz zobaczysz, pochodzą z mojego ebooka Sekrety dekorowania wnętrz. Jego mocną stroną jest właśnie to, że przekazuję wiedzę w prosty, zilustrowany sposób. Nie znajdziesz tutaj długi akapitów tekstu, z których nic nie wynika. Taki wizualny sposób przedstawienia treści sprawia, że od razu możesz wprowadzić zmiany u siebie i oczywiście nie popełniać błędów.

Na koniec chciałabym podzielić się z Wami ciekawymi obrazami na płótnie, które znalazłam w ofercie Photowall. Tutaj znajdziecie link do wszystkich przedstawionych propozycji. LINK

Mam nadzieję, że teraz już wiecie jak dobierać obrazy do salonu i już nie popełnicie podstawowych błędów.

KOD RABATOWY składając zamówienie do 26.02.2021 na hasło jakurzadzicwnetrze2021 macie 25% zniżki

Miłego urządzania się !

Alicja

Close