Dodatki do wnętrz czyli jak szybko i łatwo stworzyć przytulny dom.

 

 

Masz poczucie, że ciągle czegoś Ci brakuje w Twoim mieszkaniu by poczuć się w nim przytulnie i domowo? Nie wiesz jak dodać koloru do wnętrz? Masz szarą kanapę, szare ściany, biały stolik  i czujesz ten chłód, który bije w Twoich wnętrzach…Cóż, powiem Ci jedno, ale pewnie to wiesz, brakuje Ci dodatków dekoracyjnych, które ocieplą Twoje wnętrze.

 

 

Pewnie już nie raz słyszałaś, że dodatki „robią” wnętrza. I być może uznałaś to za tak oczywistą i oklepaną rzecz, że nie doceniłaś ich potencjału.  Dla przykładu wzięłam pomieszczenie, które z założenia powinno być przytulne, ciepłe i dawać poczucie bezpieczeństwa, mam na myśli tutaj salon.

 

 

Wyobraź sobie, czy Twój salon wygląda podobnie?  Jest tam kanapa w bezpiecznym, szarym kolorze, pewnie jakieś firanki lub  roleta. Jest zapewne stolik, być może fotel i jakaś komoda. Ogólnie masz wszystko, co jest Ci niezbędne, ale nadal czujesz, że czegoś Ci brakuje. Trochę tu mało przytulnie, chłodno, pusto i bez wyrazu. Ja miałam tak samo ze swoim pokojem dzienny, a przeczytać o tym możesz tutaj.

 

 

 

Teraz spójrz na zdjęcia poniżej. Przygotowałam kilka gotowych zestawów dekoracji, dzięki którym mieszkanie stanie się przytulne. Dekoracje te są do kupienia w każdym sklepie z wyposażeniem wnętrz i co najlepsze ich cena jest bardzo przystępna.

 

 

dodatki do wnętrz

 

 

 

 

 

dodatki do wnętrz

 

 

 

 

 

dodatki do wnętrz

 

 

 

 

 

dodatki do wnętrz

 

 

 

 

 

dodatki do wnętrz

 

 

 

 

Jak widzisz dodatki do wnętrz mogą w łatwy i szybki sposób odmienić jego wygląd, charakter i styl 🙂 Nie potrzeba wiele, aby z Twojego salonu stworzyć miłą i przyjemną przestrzeń do relaksu dla Ciebie i Twojej rodziny. Zachęcam Cię gorąco do tego, abyś zrobiła sobie podobne zestawienie zdjęć rożnych dodatków do wnętrz i wybrała te, które najbardziej do Ciebie przemawiają.

 

 

Aby pomóc Ci  z tym problemem przygotowałam dla Ciebie listę 20 rodzajów dekoracji.  Jest to przejrzysta, uporządkowana i wyczerpująca lista dodatków dekoracyjnych, którą możesz pobrać poniżej. Dzięki tej liście otrzymasz gotowe pomysły na to w jaki sposób dodać przytulności  i koloru swoim wnętrzom. Jeśli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym wystarczy, że zdecydujesz się na kilka rzeczy z tej listy, a zobaczysz jak przytulnie i miło poczujesz się w swoim własnym mieszkaniu.

 

dodatki do wnętrz

 

 

Close