Dziś przedstawiam Wam aranżacje kuchni. Kuchni innej niż biała 🙂

 

Macie już dosyć dyktatu białej kuchni? Nie ukrywajmy, to właśnie biel jest obecnie najczęstszym kolorem wybieranym do tego pomieszczenia. Taki trend utrzymuje się już od kilku lat i na pewno nie osłabnie.

 

A ja Wam dziś pokażę, że kuchnia nie musi być biała. Do wyboru mamy co najmniej kilka opcji. Poniżej znajdziecie kilka wybranych przeze mnie.

 

 

Kuchnia ciemnoniebieska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia z drewnianymi frontami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia w pastelowych kolorach

 

 

 

 

 

 

Kuchnia szara

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia w kolorze zieleni butelkowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia czarna/antracytowa

 

 

 

 

 

 

 

jaki blat do kuchni

 

 

 

 

jaki blat do kuchni

 

 

 

 

Źródła zdjęć: Pinterest

 

Mam nadzieję, że przedstawione aranżacje kuchni pomogą Wam w wybraniu alternatywy dla białego koloru szafek.

Jak sami widzicie opcji jest wiele (a te przedstawione tutaj to zaledwie ułamek inspiracji). Kuchnia nie musi być biała. Nie bójcie się kolorów i odważnych decyzji. Pamiętajcie aby oprócz kolorystyki pomyśleć o odpowiednim rozplanowaniu układu funkcjonalnego (to jest najważniejsza kwestia przy urządzaniu kuchni).  Na pewno  napiszę jeszcze o tym w moich poradach.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco to zachęcam do polubienia strony na Facebooku oraz Instagramie ( linki znajdziesz na samym dole strony).

 

Dziękuję Wam bardzo, że czytacie mój blog. Uczyńcie mi proszę tą radość i dajcie informację czy podoba Wam się ten artykuł.
O jakich innych przydatnych informacjach chcielibyście się dowiedzieć z moich wpisów? Jestem otwarta na Wasze sugestie. Dajcie znać w komentarzu, prześlijcie maila lub po prostu napiszcie na Facebook’u luba Instagramie.
Do usłyszenia.
Alicja

 

 

 

 

Close