MISJA

Dom to dużo więcej niż tylko dach nad głową. Miejsce w którym mieszkamy powinno zapewniać nam bezpieczeństwo, być radosne, dawać poczucie spokoju i wytchnienia po ciężkim dniu. Gdy w nim przebywamy powinno nas zachwycać swoim pięknem i funkcjonalnością.

Projektowanie wnętrz to bardzo szeroki temat, w którym trzeba wziąć pod uwagę każdy szczegół. Nie bez powodu możesz czuć się zagubiony, przytłoczony i  sfrustrowany ilością wyborów i decyzji do podjęcia.

Jak urządzić wnętrze to kompendium wiedzy dotyczące urządzania przestrzeni wokół siebie.

Znajdziesz tutaj praktyczne porady jak funkcjonalnie urządzić każde pomieszczenie, dobrać kolory, tkaniny, co wziąć pod uwagę przy wyborze oświetlenia, mebli.

By urozmaicić tematykę, pojawiać się także będą inspiracje, z których możemy czerpać wizję w poszukiwaniu własnych rozwiązań.

Dzięki wskazówkom i inspiracjom na Jak urządzić wnętrze będziesz mógł stworzyć wymarzone miejsce do życia.

 

 

Jakie tematy poruszane są na Jak urządzić wnętrze ?

– praktyczne porady dotyczące urządzania wnętrz

– inspiracje

– sylwetki cenionych architektów wnętrz

– metamorfozy/realizacje

 

 

Zapra­szam Cię ser­decz­nie do stworzenia wymarzonego miejsca do życia 🙂

Mam do Cie­bie jedną ogromną prośbę, jeśli uwa­żasz, że tre­ści, które tu znaj­du­jesz są war­to­ściowe i przy­datne to koniecz­nie mi o tym napisz 🙂 To będzie infor­ma­cja zwrotna dla mnie, że moja misja ma sens, a ja będę mieć jesz­cze wię­cej moty­wa­cji, by dostar­czać Ci war­to­ścio­wych infor­ma­cji.

Poz­dra­wiam i do usły­sze­nia 🙂